Hubertus, Chodzież

sklep z bronią i strzelnica

Adres: Studzieniec 28A, 64-800 Chodzież

Telefon: 672820922

Email: biuro@hubertus-chodziez.pl

Strona WWW: Otwórz w nowej karcie

Nawiguj z Google Maps

W Hubertusie, zlokalizowanym w okolicy Chodzieży, każdy pasjonat broni znajdzie to, czego szuka. Drzwi otwierają się na szeroki wybór pistoletów, karabinów i strzelb, spełniając nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Jako oficjalny przedstawiciel firmy CZ w Polsce, Hubertus gwarantuje najwyższą jakość i zaawansowane technologie.

Strzelnica w Hubertusie to miejsce, gdzie entuzjaści broni mogą nie tylko doskonalić swoje umiejętności, ale także uczestniczyć w zawodach na najwyższym poziomie. Z możliwością przeprowadzenia pełnego wieloboju myśliwskiego, włączając w to krąg, oś, przeloty, zająca, dzika, rogacza oraz lisa, Hubertus zapewnia niezapomniane doświadczenia strzeleckie.

Dla tych, którzy szukają bardziej personalnego podejścia, Hubertus oferuje również sesje strzeleckie z doświadczonym instruktorem. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, klienci mogą cieszyć się profesjonalnym wsparciem i nauką, dostosowaną do ich potrzeb.

Hubertus to nie tylko sklep z bronią i strzelnica - to miejsce, które skupia ludzi z pasją i szacunkiem do tradycji myśliwskiej oraz bezpiecznej praktyki strzeleckiej. Dołącz do Hubertusa już dziś i odkryj świat broni w pełnym blasku!

Hubertus - logotyp

Jeśli masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu strzeleckiego, które chciałbyś nam wysłać, np. zdjęcia, lub zauważyłeś błąd w danych, lub są one nieaktualne, skontaktuj się z nami z użyciem przycisku w prawym dolnym rogu. Wspieraj razem z nami rozwój strzelectwa w Polsce.

image placeholder
image placeholder
image placeholder