Dodaj darmowe ogłoszenie sprzedaży

Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Jeśli jesteś osobą prywatną, wpisz swoje imię, pseudonim albo inny identyfikator, a jeśli sprzedajesz w imieniu firmy, wpisz nazwę firmy - wpisz od 4 do 64 znaków. Pole jest obowiązkowe.
Na ten email otrzymasz link aktywacyjny, wiadomość z potwierdzeniem publikacji ogłoszenia po jego zatwierdzeniu oraz linki do jego wyłączenia lub przedłużenia. Email, który tutaj wpiszesz, będzie wyświetlał się publicznie, w celu umożliwienia kontaktu przez kupujących, przez czas ważności ogłoszenia. Po zakończeniu ogłoszenia, Twój email nie będzie się już pod nim wyświetlał. Zabronione jest używanie adresów email zawierających dane osobowe. Maksymalna długość to 255 znaków. Pole jest obowiązkowe.
Wpisz swój numer telefonu, jeśli chcesz, aby kupujący mogli się z Tobą skontaktować telefonicznie. Dozwolone formaty: 123456789, +48123456789. Pole jest opcjonalne.

Szczegóły dotyczące przedmiotu

Tytuł powinien zawierać informację, co chcesz sprzedać i powinien mieć długość od 8 do 64 znaków. Pole jest obowiązkowe.
Wybierz kategorię sprzedawanego przedmiotu. Pole jest obowiązkowe.
Określ czy przedmiot, który sprzedajesz, jest nowy czy używany. Pole jest obowiązkowe.
Wpisz kwotę, którą chcesz otrzymać za sprzedawany przedmiot. Pole jest obowiązkowe.
Opis sprzedawanego przedmiotu powinien zawierać szczegółowe informacje na jego temat. Rozbudowany opis pozwoli Ci uniknąć zbędnych pytań ze strony kupujących i zaoszczędzi czasu. Nie umieszczaj tu żadnych danych kontaktowych. Opis powinien mieć on od 16 do 1024 znaków. Pole jest obowiązkowe.
Wstaw zdjęcia główne do swojego ogłoszenia, będzie ono również użyte do miniaturki. Wymagamy co najmniej jednego zdjęcia w każdym ogłoszeniu.
Wstaw dodatkowe zdjęcia do swojego ogłoszenia, inne niż zdjęcie główne. Maksymalna liczba dodatkowych zdjęć to 3.

Zapoznaj się z Polityką Prywatności i Regulaminem. Korzystanie z portalu jest równoznaczne z ich akceptacją. Po dodaniu ogłoszenia otrzymasz od nas email weryfikacyjny z linkiem, którym potwierdzisz chęć jego publikacji. Następnie Twoje ogłoszenie zostanie sprawdzone przez moderatora (zwykle trwa to do kilku godzin) i po jego zatwierdzeniu ogłoszenie zostanie opublikowane, o czym zostaniesz poinformowany kolejnym mailem. Wiadomość będzie zawierała linki do jego unieważnienia i przedłużenia jego ważności. Ogłoszenie jest publikowane na okres 3 miesięcy, ale z użyciem linku zawartego w mailu możesz przedłużać jego ważność.