Polityka Prywatności

W ramach działalności portalu handelbronia.pl nie są gromadzone ani przetwarzane żadne dane osobowe.

Zamieszczanie przez użytkowników treści zawierających dane osobowe (w tym m.in. w treści ogłoszenia, opinii lub w danych kontaktowych) jest niezgodne z Regulaminem i niniejszą Polityką Prywatności.

Wszelkie treści i dane podawane przez użytkowników są po zatwierdzeniu dostępne publicznie, zgodnie z ich przeznaczeniem np. w celu nawiązania kontaktu z ogłoszeniodawcą przez osoby zainteresowane.

Administracja portalu nie ingeruje istotnie w treści dodawane przez użytkowników, a ich moderacja ogranicza się głównie do weryfikacji czy nie naruszają one regulaminu portalu lub nie stanowią naruszenia przepisów prawa.

Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystywania treści dodawanych przez użytkowników, w tym zdjęć, m.in. w celach marketingowych np. jako tło w banerach reklamowych lub artykułach.

Dostawcy usług zewnętrznych mogą wykorzystywać do działania pliki cookies, które mogą być zapisywane na urządzeniu użytkownika.

Załączniki do niniejszej polityki prywatności stanowią dokumenty dostawców zewnętrznych:

Regulamin dodawania ogłoszeń

 1. Ogłoszenia zamieszczone na portalu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 2. Portal nie świadczy usług pośrednictwa w obrocie towarami o znaczeniu strategicznym. Jest to wyłącznie portal ogłoszeniowy - nie uczestniczymy w żadnym etapie transakcji.
 3. Za zawartość ogłoszenia, jego zgodność z prawem i stanem faktycznym, pełną odpowiedzialność ponosi autor ogłoszenia.
 4. Wszelkie dane wprowadzone przez użytkownika podczas dodawania ogłoszenia będą dostępne publicznie - dotyczy to również adresu email i numeru telefonu.
 5. Obowiązuje całkowity zakaz zamieszczania danych osobowych w treści ogłoszenia, danych kontaktowych i na fotografiach. Zakaz dotyczy również adresu email składającego się imienia i nazwiska.
 6. Publikacja ogłoszenia na portalu następuje po jego potwierdzeniu przez autora, a następnie zaakceptowaniu przez zespół moderacji.
 7. Zespół moderacji dokonuje subiektywnej oceny zawartości ogłoszenia i może nie dopuścić do jego publikacji w szczególności w przypadkach, gdy:
  • istnieje podejrzenie próby oszustwa lub zawartość jest niezgodna z przepisami prawa,
  • wykracza poza zakres tematyczny portalu handelbronia.pl,
  • jest w innym języku niż język polski,
  • zawiera wulgaryzmy, treści naruszające prawa autorskie, noszące znamiona nieuczciwej konkurencji lub wprowadzające w błąd,
  • stanowi kopię innego ogłoszenia,
 8. Po publikacji ogłoszenie jest ogólnodostępne dla wszystkich użytkowników internetu.
 9. Domyślny czas emisji ogłoszenia wynosi 3 miesiące od daty dodania. Czas ten można przedłużać z użyciem linka otrzymanego po publikacji ogłoszenia.
 10. Ogłoszenie można oznaczyć jako nieaktualne w dowolnym momencie od publikacji z użyciem linka otrzymanego po publikacji ogłoszenia.
 11. Ogłoszenie po oznaczeniu jako nieaktualne trafia do archiwum, gdzie nadal jest widoczne, jednak z podkreśleniem jego nieaktualności oraz z ukrytymi danymi kontaktowymi.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację powyższych dokumentów.